Vinçli kamyonlarımız

Mevcut araç büyüklükleri, vinç makinalarının büyüklüklerine göre değişmektedir. Büyük kamyon sınıfları ile taşımacılık yapılırken, küçük sınıfta bulunan kamyonetler ile de taşımacılık hizmeti gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda araçlarımızın büyüklükleri, yüklerinizin tonaj ve değer limitine göre belirlenir.

 

Kamyonet Üstü Vinçler

Düşey, yatay gibi çeşitli açılara sahip yükler, araç üzerine monte edilerek istenilen yere güvenli bir şekilde zamanında ulaşır. Araçlarımızın kontrolleri Makine Mühendisleri Odası tarafından periyodik olarak yapılmaktadır.

 

Şehir İçi Kamyonet Vinçler

Çarpık kentleşme, eski yerleşim mekanları, dar sokak ve caddeler gibi sebeplerden dolayı nakliyat sektöründeki en zor hizmetlerden biri olan vinçli taşımacılığı, Şehir İçi Kamyonet Vinçlerimiz ile engel tanımadan güvenilir olarak taahhüt edilen zamanda gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımızın kontrolleri Makine Mühendisleri Odası tarafından periyodik olarak yapılmaktadır.

 

7/24 Taşımacılık

İstanbul’da mevcut olan trafik sıkışıklığı çözümü için İstanbul Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafınca getirilen uygulamaya göre ağır tonajlı yük araçlarının belirli saatler arasında izinsiz trafiğe çıkışları yasaklanmıştır.
Belirli araçlarımız, mevcut izin belgeleri ile istediğiniz saatler arasında taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir.

 

Forklift Hizmeti

Taşınacak olan ağır yüklerin vazgeçilmesi olan forkliftler, farklı türlerdeki yüklerin çeşitli yükseklik ölçülerine göre kullanımları esneklik gösterebilir.  Bu araçları kullanılması için gerekli olan İş Makinesi Operatör Belgelerine sahip çalışanlarımız ile Kuşcular vinç müşterilerine hizmet sunmaktayız.